MiG-25

 
V této rubrice bych vám chtěl představovat mé modely a doplňky na modelech. Začnu modelem MiG-25 BM  v měřítku 1/48 od firmy Revell. 
Tento model jsem si vybral, protože se mi líbí ruská letadla a tento stroj představoval sílu a mohutnost tohoto letectva v období studené války. Model je to letitý a také tak vypadá. Detaily skoro žádné a tudíž se vše muselo doplnit, narýt, ztenčit a hlavně jsem musel vyrobit spoustu nových dílů, aby tento model se mohl postavit a připomínalo to MiG-25. Model jsem stavěl celkem s přestávkami 2 roky, během této doby jsem musel udělat nové trysky, podvozkové šachty, novou celou přední část verzi BM. Svůj model jsem doplnil také novými závěsníky s adaptéry a střelami Ch-58.
Co se týká stavby tak jsem model kompletně celý přeryl a onýtoval. Stavba jako taková je vcelku jednoduchá, poněvadž je v této stavebnici málo dílů. Také jsem použil doplňky ostatních výrobců -kokpit Neomega a exteriérové fotoleptané doplňky fy. Eduard. Model to určitě oživí. Další věcí co byla tak trochu záhada byla kamufláž tohoto letounu. Moc fotografií neexistuje a když už tak pouze z jedné starny a snímky kvalitou moc neexelují.
 Model se dá ze stavebnice určitě dobře postavit, jen bych doporučoval model obohatit některými doplňky, aby model připomínal MiG-25. 
Tento stroj si to určitě zasloží.
V případě že se rozhodnet  postavit si tento model, rád bych vám doporučil mé výrobky na zlepšení vašeho modelu. V případě nějakého dotazu mi můžete napsat na můj e-mail zfrumolt@tiscali.cz
 
In this column, I would like to pose my models and accessories on the models. I'll start with the model MiG-25 BM in 1/48 scale from Revell.
The model I chose because I like Russian aircraft and this machine is the strength and robustness of the Air Force. Model's aged well and looked. Details almost none, and therefore everything had to supplement narýt, shrink, and most importantly, I had to make a lot of new parts, so this model could build it resembled a MiG-25th The model I built a total of two years with breaks, during this time I had to make new jets, wheel wells, a new version of the entire front of BM.
Regarding the construction of a model so I completely and whole přeryl onýtoval. The construction itself is very simple, since it is in this kit few parts. I also used other accessories manufacturers -kokpit Neomega and photo-etched exterior accessories firm. Eduard. Model surely revive. Another thing that was a bit of a mystery was the camouflage of this airplane. Moc photos there and when so only one getting older and much neexelují quality images.
 The model can be sure of a kit to build a well, I would just suggest some additions to enrich the model that resembled a model MiG-25th
This machine can certainly zasloží.
In the event that rozhodnet build this model, I'd like to recommend my products to improve your model. In case of any query you can write me on my e-mail zfrumolt@tiscali.cz

 

Fotogalerie: MiG-25

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode