Informace o nás

 

Vážení obchodní přátelé a modeláři. Protože na našem trhu chybí výzbrojní sety pro současné ruské proudové letouny, rozhodl jsem se vyrobit několik raket a nabídnout je modelářské veřejnosti a obchodním partnerům, kteří by měli případný zájem.

Tato stránka bude v brzké době rozšířena o internetový obchod, kde si budete moci vybrat zboží především z produkce firmy FRUFRU MODEL. Prozatím je možný nákup přes odkaz kontakt, kde najdete i obchodní podmínky.

V současné době se pracuje nejen na rozšíření nabídky, ale i na naší webové stránce a internetovém obchodu, proto prosím za schovívavost a pochopení, že stránky jsou stále v pracovní podobě. Snažíme se je upravovat a doplňovat tak, aby byly stále funkční a přístupné Vám, našim potencionlním zákazníkům.

První představení našich výrobků proběhlo 19.3.2011 v Praze na modelářské soutěži PANTHERSCUP a tímto děkuji panterům za skvělou akci a podporu. Fotografie z této akce se brzy objeví ve fotogalerii.

Děkuji Vám za Vaši přízeň a doufám, že budete s našimi výrobky spokojeni a že Vám pomohou doplnit Vaše modely podle Vašich představ.

 

 Zdeněk Frumolt

 

Dear friends and modelers. Because our market is lacking armament sets the current Russian jet airplanes, I decided to make a few rockets and to offer those to the public and business partners, who might be interested.

This page will soon be expanded to include an online store where you can select items mainly from the production of FruFru MODEL company.At the moment the purchase can be made through the contact link where you can also find sale conditions.

Currently we work not only on the extension of the offer, but also on our web site and online store, so please be patient as the web site is still in temporary form. We try to modify the pages to keep them functional and accessible to you, our potential customer.


First performance of our products took placeo n March 19, 2011 in Prague on the occasion of PANTHERS CUP modeling contest and I would like to express my thanks to the club for a great event and support. Photos from this event will soon appear in the photo gallery.

Thank you for your support and I hope you are satisfied with our products that will help you to complete the model of your choice.

 Zdeněk Frumolt
 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode